Визначити енергію електричного поля конденсатора ємністю 5 мкФ, в якому накопичено заряд 4 мКл

Даю 100 баллов

Ответы на вопрос

Отвечает Юсупова Катя.

Ответ:

C=5 мкФ=5*10^-6 Ф.

q=4 мКл=4*10^-3 Кл.

Знайти Е.

Е=(С*U^2)/2; q=C*U, звідси знаходимо напругу на конденсаторі:

U=q/C=4*10^-3/5*10^-6=0,8*10^3 В=800 В.

Тоді енергія електричного поля конденсатора, буде рівна:

Е=(5*10^-6/*800^2)/2=1,6 Дж.

Объяснение: