СРОЧНО НАДО ПОМОЩЬ ДАЮ 50 БАЛЛОВ...Яку кількість теплоти отримає організм, якщо випити 0,25 кг води

температурою 60 градусів? Температуру тіла вважати 36,6 ºC.​

Ответы на вопрос

Отвечает Пронин Максим.

Объяснение:

Дано:

m=0,25кг

t2=60°

t1=36,6°

c=4200Дж/кг*°С

Знайти:

Q-?

Q=cm(t2-t1)=4200*0,25*(60-36,6)=24570Дж