. Човен рухається відносно води зі швидкістю, в 3 рази більшої ніж швидкість течії річки, і тримає

курс до протилежного берега під кутом 150° до напрямку течії річки. На яку відстань знесе човен по течії відносно пункту відправлення, якщо ширина річки 200 м?​

Ответы на вопрос

Отвечает Стрілець Віталій.

Відстань, на яку знесе човен по течії відносно пункту відправлення

\tt d=S\sin \alpha=200\cdot \sin150^\circ =100 м.

човен буде знесено на 100 метрів вниз по течії відносно пункту відправлення.