СРОЧНО !!!! Довжина мідної проволоки при 273К дорівнює 8м. До якої температури її треба нагріти,

щоб абсолютне подовження було 5см? ​

Ответы на вопрос

Отвечает Малахов Никита.

Абсолютне подовження дроту

L=L*K(T2T1)=0.0136M

Коефіцієнт температурного розширення міді:

k=17*10^-6 1\C

Довжина дроту:

l=8CM

T1-237

T2=373