Задача знайти густику тіла якщо його параметри: довжина а=4 см Ширина в = 2,5 см, вилота h=0,8

см,а маса m=50г Який це матеріал?

Ответы на вопрос

Отвечает Коробицын Славик.

Ответ:

Объяснение:

Дано:

а=4см

в=2,5см

h=0,8см

m=50г

Знайти:

ро-?

ро=m/V

V=aвh=4*2,5*0,8=8см³

ро=50/8=6,25г/см³

Матеріал невідомий...

Отвечает Федотов Егор.
Для знаходження густини тіла вам потрібно використовувати формулу для густини:

густина (ρ) = маса (m) / об'єм (V).

Спочатку перетворимо всі дані в одиниці СІ (метрична система):

1. Маса (m) виражена в грамах, переведемо її в кілограми:
m = 50 г = 0.05 кг.

2. Довжина (a) виражена в сантиметрах, переведемо її в метри:
a = 4 см = 0.04 м.

3. Ширина (b) також виражена в сантиметрах, переведемо в метри:
b = 2.5 см = 0.025 м.

4. Висота (h) також переведемо в метри:
h = 0.8 см = 0.008 м.

Тепер обчислимо об'єм тіла:

V = a * b * h = 0.04 м * 0.025 м * 0.008 м = 0.000032 м³.

Тепер можемо знайти густину:

ρ = m / V = 0.05 кг / 0.000032 м³ ≈ 1562.5 кг/м³.

Отже, густина цього тіла приблизно 1562.5 кг/м³.

Щоб визначити, який це матеріал, вам потрібно знати густину цього матеріалу і порівняти з отриманою вами густиною. Різні матеріали можуть мати різну густину, і для точного визначення матеріалу потрібно провести додаткові дослідження або порівняти з відомими значеннями густини різних матеріалів.