Який коефіцієнт жорсткості пружини динамометра,якщо під дією сили 10 Н пружина подовжилась на 4 см


Ответы на вопрос

Отвечает Лагойко Даша.
F=kl^2/2
k=2F/l^2=2*10/0.04^2=12500Н/м