У котушці,що має опір 5 Ом,проходить струм 17 А.Індуктивність котушки 50 мГН.Напруга на затискачах

котушки 135 В.Знайти швидкість наростання струму. Вкажіть хоча б формулу за якою рішати

Ответы на вопрос

Отвечает Сейтмагамбетова Дильназ.
L*dI/dt+I*R=U
dI/dt=(U-I*R)/L=(135-17*5)/0,05 А/с = 1000 А/с