Якщо через поперечний переріз провідника за 2с проходить 6 • 10 (18 степені) електронів то чому

дорівнює сила струму в провіднику?

Ответы на вопрос

Отвечает Козловская Саша.

i =  \frac{n \times e}{t}  =  \frac{6 \times  {10}^{18} \times 1.6 \times  {10}^{ - 19}  }{2}  = 4.8 \times  {10}^{ - 1}