Розрахуйте напруга на кінцях лінії електропередачі довжиною 0,5 км при силі струму в ній 15 А, якщо

дроти, виготовлені з алюмінію, мають площу поперечного перерізу 14 мм2.

Ответы на вопрос

Отвечает Литвинова Настя.
R=p×l/s=0.028×500/14=1ом
U=I × R= 15× 1 = 15в