Велосипедист ,досягши швидкості 8 м/с перестає обертати педалі .Яку відстань він проїде до зуспишки

,якщо коефіціент опору 0,1?

Ответы на вопрос

Отвечает Сидоров Степан.
Ma = -kN
ma = -kmg
a = -kg
a=(v^2-v0^2)/2s=-kg
s=(v0^2-v^2)/(2kg)=(v0^2)/(2kg)=64/(2*0.1*10)=32 метра