Визначити середню квадратичну швидкість молекул гелію при температурі 27°c


Ответы на вопрос

Отвечает Семиглазов Илья.
V=sqrt(3*R*T/M)=sqrt(3*8,31*300/4*10^-3)=1367 м/с