Молот масою 100 кг падає з висоти 4 м. Визначити кінетичну енергію молота на висоті 1 м.


Ответы на вопрос

Отвечает Барцишок Александр.
По закону сохранения энергии: mgH=Eк+mgh(H=4м, h=1м, g=10м/с(примерно)), тогда Eк=mg*(H-h)=3000Дж.
Ответ: 3000 джоулей.