Цирковий артист масою 60 кг падає на батут з висоти 4 м.З якою силою діє на артиста батут,якщо він

прогнувся на 1метр?

Ответы на вопрос

Отвечает Бидненко Максим.
Еп=mgh
Епр=kx²/2
Fпр=kx
Eпр=Fx/2
Eп=Eпр
mgh=Fx/2
F=2mgh/x=2*60*10*4/1=4800 H