Якою силою можна утримувати у воді сталеву рейку об’ємом 0, 7 м3?


Ответы на вопрос

Отвечает Тихонова Анна.
F=Fт-Fa
Fт=mg=qсVg   ,де qc- густина сталі (7800 кг/м³)
                               V-об'єм рейки
                               g-прискорення вільного падіння (10м/с²)                
Fт=7800*0.7*10=54 600 H
Fа - сила Архімеда
Fа=qgV   ,де q- густина води
                       V-об'єм тіла
                       g- прискорення вільного падіння
Fа=1000*0,7*10=7000 H
F=54 600-7 000=47 600H