Скільки треба часу для того, щоб укласти в ряд кубики об'ємом 1 мм кубічний кожний, узяті в

кількості, скільки вміщується їх в 1 м кубічному? На уклдадання одного кубика 1 с.

Ответы на вопрос

Отвечает Анисимова Дарья.

Близько 32 років.  

Один земний рік 365.25 діб. Одна доба 24 години. Одна година 3600 с.

Рік = 365.25×24×3600=31 557 600 с.

В одному метрі 1000 міліметрів.

В одному метрі кубічному 1000×1000×1000=(10^3)^3=10^9 (мільярд) кубічних міліметрів.

10^9/31,5576×10^6=31.67 років.