Автомобіль рухається зі швидкістю 60 км за годину.Якщо велосипедист поїде назустріч автомобілю,то

до зустрічі з ним він встигне проїхати 50 м,якщо від автомобіля- 100м.Яка швидкістю велосипедиста? Допоможіть дуже прошу,дуже потрібно

Ответы на вопрос

Отвечает Янкова Кариночка.

Дано S=100 м    S2=50 м     V1=60 км/ч     V2- ?

t1=t2 - время до до зустрічі
S1/V1=S2/V2
S1=S-S2=50 м
так как S1=S2
V2=V1=60 км/ч
Ответ V2=60 км/ч