Визначте скільки необхідно теплоти для випаровування 200 г води, взятої при температурі 50 градусів


Ответы на вопрос

Отвечает Горюнов Денис.
Q = cm(t1 - t )
Q = 4200 * 0,2 * 50 = 42000 Дж