На якій висоті над поверхнею Землі сила земного тяжіння вдвічі менша від сили тяжіння поблизу

поверхні?

Ответы на вопрос

Отвечает Моисеев Илья.

R=6400 км   F1/F2=2    h=?

===

F1=G*m*M/R²

F2=G*m*M/(R+h)²

2=(R+h)²/R²

h=R*(√2-1)=6400*(√2-1)=2651 км

=============================