Тіло, кинуте під кутом до горизонту, перебувало в польоті 12 секунд. Якої найбільшої висоти досягло

тіло

Ответы на вопрос

Отвечает Ларина Анна.

t=12 c    h=?

===

Время подъёма (падения)

t1=t/2

h=g*t1²/2=g*t²/8=10*12²/8=180 м

================================