Куля масою 9 г отримала кінетичну енергію 1.8 кДж.З якою швидкістю рухається куля?


Ответы на вопрос

Отвечает Молдахан Аяжан.

Ответ:

m=9г=0,009 кг

E(k)=1.8кДж=1800 Дж

v-?

Решение:

E(k)=(m*v^2)/2

v=√(2E/m)=√(2*1800/0.009)=632,5 м/с

Объяснение: