Опір нагрівального елемента електрочайника 60 ом. Яка потужність (в кВт) струму, який споживає

чайник при напрузі 220В?

Ответы на вопрос

Отвечает Закиев Камиль.

Ответ:

P=0,807 кВт

Объяснение:

R=60 Ом

U=220 B

P=?

P=U*I=U*U/R=U²/R=220²/60≈806,67 Вт≈0,807 кВт