дві кульки масами 1 кг і 2 кг рухаються назустріч одна одній зі швидкостями 1 м/с і 2 м/с .

вважаючи удар центальним і непружним, визначте відстань, на яку перемістяться ці кулі через 2 с після зіткнення. Опором середовища знехтувати

Ответы на вопрос

Отвечает Ткаченко Саша.

Ответ:

s=2 м

Объяснение:

m1=1 кг    m2=2 кг   v1=1 м/с    v2=2 м/с    t=2 c   s=?

===

m2*v2-m1*v1=(m1+n2)*v

v=(m2*v2-m1*v1)/(m1+m2)=(2*2-1*1)/(1+2)=1 м/с (скорость после удара)

s=v*t=1*2=2 м

===========================