З якою швидкістю влітає в магнітне поле протон, якщо на нього діє сила Лоренса 2*10^-12, індукція

0.4 Тл

Ответы на вопрос

Отвечает Ветер Ваня.

Ответ:

Объяснение:

Считаем, чо протон влетает перпендикулярно линиям магнитной индукции. F=q*B*V  V=F/q*B=2*10^-12/1,6*10^-19*0,4=3,125*10^7 м/с