Яку напругу треба прикласти до провідника, опір якого 0,25 Ом, щоб у провіднику була сила струму 30А


Ответы на вопрос

Отвечает Девятова Екатерина.

Ответ:

7,5 В

Объяснение:

Закон Ома для участка цепи

U=I*R=30*0.25=7.5 Вольт