Об'єми алюмінієвої і свинцевої деталі однакові, у скільки разів відрізняється кількість теплоти, що

необхідно для нагрівання цих деталей на 5 градусів за цельсієм. СРОЧНООО

Ответы на вопрос

Отвечает Шамсутдинов Игорь.

Ответ: 1,6

Объяснение:

Дано:

V1=V2

c1=920

с2=140

∆t1=5

∆t2=5

Розв'язання:

P(ро)

Р=m/V

m=PV

Q1=P1V1c1∆t1

Q2=P2V2c2∆t2

V1=P1c1∆t1/Q1

V2=P2c2∆t2/Q2

P1c1∆t1/Q1=2c2∆t2/Q2

12420000/Q1=7910000/Q2

Це все ділимо на 7910000

Отже маємо 1,6