Обчисліть напруженість Е точки поля, в якій на заряд q=10^-7 кл діє сила F=9*10^-6. Чому дорівнює

точковий заряд q1 який створює поле, якщо дана точка поля знаходиться від нього на відстані r=5см(задание №3).

Ответы на вопрос

Отвечает Візер Андрій.

Відповідь:

Пояснення:

E=F/q

E = 9 мкН/0,1мкКл=90 Н/Кл

q1= Er²/k

q1= 90*25*10⁻⁴/9*10⁹ = 25 мкКл