ДОПОМОЖІТЬ!!! В котушці індуктивністю 4 Ги сила струму 3 А. Визначити силу струму у випадку

зменшення енергії магнітного поля котушки у 2 рази

Ответы на вопрос

Отвечает Самигуллин Булат.

Ответ:

2,1 А.

Объяснение:

Енергія магнітного поля на початку:

W=\frac{LI^2}{2} .

Енергія магнітного поля наприкінці:

W'=\frac{LI'^2}{2}.

За умовою задачі W=2W'. Маємо рівняння відносно I':

\frac{LI^2}{2}=LI'^2,\\I'=\sqrt{\frac{I^2}{2} } =\frac{I}{\sqrt{2} } .

Обчислюємо:

I'=\frac{3A}{\sqrt{2} } =2,1 A.