Фізика. СРОЧНО 6.Який струм тече вздовж алюмінієвого провідника довжиною 10 м, діаметром 20 мкм,

якщо напруга на його кінцях становить 20 В?

Ответы на вопрос

Отвечает Бурунова Ирина.

Ответ:

I=0,023A

Объяснение:

I=U/R; R=(p*L)/S; S=(π*D^2)/2;

p=0,0271 Ом*мм^2/м

D=20мкм=20*10^-6м

S=(3,14*(20*10^-6)^2)/4=314*10^-12м^2=0,314*10^-3мм^2

R=(0,0271*10)/0,314*10^-3=863 Ом

I=20/863=0,023A=23mA