Тіло масою 400 г рухається прямолінійно під дією сили 0.6 Н . Яку початкову швидкість мало тіло,

якщо переміщення за 5 с дорівнює 31,25 м?

Ответы на вопрос

Отвечает Садыкова Зиля.

M=0.4 кг    F=0.6 H     t=5 c     s=31.25 м    vo=?
===
a=F/m=0.6/0.4=1.5 м/с²
s=vo*t+a*t²/2
vo=(s-a*t²/2)/t=(31.25-1.5*25/2)/5=2.5 м/с
================================