Газ за тиску 0,2 МПа і температури 15 °С має об’єм 5 л. Визначте об’єм газу цієї маси за

нормальних умов.

Ответы на вопрос

Отвечает Токарев Дима.

Ответ: 9,5 литров

Объяснение:

P*V/T=const

0,2*5/(15+273)=0,1*x/(0+273)

x=9,5 литров