Срочно даю сто баллов!!! Tіло масою 200 г опромінюють β-променями. Визначте еквівалентну дозу

йонізуючого випромінювання, якщо енергія йонізуючого випромінювання, передана тілу, становить 1,2 Дж. Коефіціент якості β-випромінювання дорівнює 1.

Ответы на вопрос

Отвечает Зимбровский Женя.

Ответ:  Объяснение: определяем поглощенную дозу D=E/m = 1.2/0.2=6 Грей определяем еквивалентную дозу H=D*W(R) = 6*1(коеф. для бета-излучения) =6 Зв