ФИЗИКА!! ЗАДАЧА, СРОЧНО Визначте напругу у електродвигуні, якщо при перенесенні заряду 5 Кл

електричне поле виконало роботу 60 Дж.

Ответы на вопрос

Отвечает Кукольник Даша.

Ответ:12В

Объяснение:

А=q*u

U=q/A

U=60/5=12