На деякій планеті сила тяжіння,що діє на тідо масою 6 кг,дорівнює 9Н.Яке прискорення вільного

падіння на цій планеті

Ответы на вопрос

Отвечает Матюшков Олег.

Ответ:

1,5 Н/кг

Объяснение:

F=mg

g=F/m=9/6=1,5 Н/кг