ПОМОГИТЕ!!! Опір лампи 100 Ом, резистора – 0,5кОм. Визначити покази , якщо на ділянку подано

напругу 120 В. ​

Ответы на вопрос

Отвечает Севостьянова Виолетта.

Ответ:

Uл=20в,  U=100в

Объяснение:

Знаходимо струм на ділянці: I=U/R+Rл=120/500+100=0.2а

напруга на лампі Uл=I*Rл=0.2*100=20в,

на резисторі U=IR=0.2*500=100в