Обчислити час падіння кулі з висоти 100м. на землю. Знайти швидкість кулі в момент подіння.

Початкова швидкість =0​

Ответы на вопрос

Отвечает Цицибава Анрик.

Ответ:

44,7 м/с.

Объяснение:

Дано:

h=100м

v0 =0 м/с​

t-?

v^2-v0^2=2gh. v^2= 2*10м/с^2*100м=2000 м^2/c^2. v=44,7 м/с.