Знайдіть енергію фотона випромінювання зеленого світла, довжина хвилі якого 550 нм. (с = 3 ⋅108

м/с; h= 6,63⋅10-34 Дж⋅с)

Ответы на вопрос

Отвечает Петрушка Иван.

Ответ:

Объяснение:

ε = h·c / λ

ε = h·c / λ = 6,63·10⁻³⁴·3·10⁸ / (550·10⁻⁹) ≈ 3,62·10⁻¹⁹ Дж

или

ε = 3,62·10⁻¹⁹ / (1,6·10⁻¹⁹ ) ≈ 2,3 эВ