Розрахуй напругу на ділянці кола, опір якої 7 Ом, а сила струму дорівнює 1,4 А


Ответы на вопрос

Отвечает Lotsmanova Diana.

Ответ: По формуле I=U/R, то U=I×R=1.4×7=9.8

Объяснение: