Тиск повітря на перешкоду під час урагану сягає 1,1 кПа. Яка сила тиску з боку вітру діє на стіну

площею 220 м2? *

Ответы на вопрос

Отвечает Даниил Ахмедов.

Ответ:

F=p*S= 1100*220= 242000H = 242 кН