Який тиск на землю створює кінь масою 600 кг на , якщо площа опори його одного копита дорівнює 100

см2?

Ответы на вопрос

Отвечает Леонов Макс.

Ответ:

150 кПа

Объяснение:

p = F/S = mg/4*s

100см2  = 0,01 м2

p = 600*10/0.01*4 = 150000 Па

P.S. если у лошади 4 копыта)