Через провідник пройшов заряд 60 Кл. Визначити опір провідника якщо напруга на його кінцях 30 В.


Ответы на вопрос

Отвечает Медимнова Антонина.

Ответ:

Дано:

t=5 (хв)=300(с)

g=60(Кл)

U=30(В)

R-?

Розв язання:

R=U:I      

I=g:t   I=60:300=0,2(А)

R=30:0,2=150(Ом)

Відповідь:R=150(Ом)