Легке завдання на 25 балів формула для паралельного з'єднання опорів


Ответы на вопрос

Отвечает Куранова Тома.

Ответ:

Объяснение:

Uo=U1=U2-...=Un

Io=I1+I2+...+In

1/Ro=1/R1+1/R2+...+1/Rn

=============================