Задача: Електрична лампочка ввімкненна в мережу 220 В. Який струм проходить через лампочку, якщо

опір ее нитки розжарення 240 Ом?

Ответы на вопрос

Отвечает Борщ Иван.

Ответ:

I=0.91 ампер

Объяснение:

I=U/R=220/240= 0.91 A