Хлопчик масою 50 кг біжить мостом зі швидкістю 3м/с знайдіть кінетичну енергію хлопчика Дякую!


Ответы на вопрос

Отвечает Чеботарь Влада.

Ответ:

Объяснение:

Ек=mv^2/2

Eк=50×3^2/2=225 Дж