На стіні кают- компанії висить годинник період коливання маятника якого становить 2 с. Скільки

коливань здійснить маятник за той час поки яхта подолає відстань 20 км. Середня швидкість руху яхти 5 м/с.

Ответы на вопрос

Отвечает Цимбалюк Софія.

Для початку знайдемо час руху яхти
t=s/v =20000м/5=4000 c
оскільки період коливання 2 секунди то 4000/2=2000 коливань(оскыльки формула періоду =t/n