Визначте напругу на кінцях сталевого провідника довжиною 1400 см та площею поперечного перерізу 0,2

мм2 , сила струму в якому 250 мА. Питомий опір сталі 0,12 (Ом*мм2 )/м

Ответы на вопрос

Отвечает Погасий Артем.

Відповідь:сопротивление

R = ρ L / S

L - длина проводника

ρ - удельное сопротивление стального проводника

S - площадь

U = I * R

I  - ток по проводнику

напряжение U

 тогда U = I* ρ L /S

ρ = 0,098 Ом мм^2 /м ≈ 10* 10^ -8 Ом*м

U = 0,25 A * 10* 10^ -8 *1,4 м / 0,2 *10 ^ -6 = 0,175 B

Пояснення: