Обчисліть кількість теплоти , яка виділиться за 1хв у провіднику з опором 1 кОм при силі струму 0,1

А?

Ответы на вопрос

Отвечает Адамов Иван.

Ответ:

600 Джоулей

Объяснение:

t=1хв = 60c

R=1 кОм = 1000 Ом

I= 0,1 А

Q=?

Q= P*t = I^2 * R*t = 0.1^2 * 1000 * 60 = 600 Джоулей