Ребята помогите !!! завтра в 10:00 здавать! У паспорті електричної плити є напис «0 55 кВт , 220

в». Яка сила струму у плитці при вказаній напрузі?

Ответы на вопрос

Отвечает Даль Егор.

Ответ:

I=P/U= 550/220= 2.5A

vvvvvvvvvvvvvvvvvvvvv