30 баллов У скільки разів зміниться тиск одноатомного газу внаслідок збіль- шення його об'єму в 3

рази і середньої кінетичної енергії моле- кул — у 2 рази?

Ответы на вопрос

Отвечает Ахмадуллин Руслан.

Ответ:V2=V1\2 E2=3E1 P2\P1- ?

P1=2\3 n*E1 n=N\V1 P1=2NE1\3V1

P2=2NE2\3V2

P2\P1=E2V1\E1V2=3*2=6 ( увеличится в 6 раз)

Объяснение: