Тіло масою 2 кг, яке кинули вгору зі швидкістю 64 м/с, піднялося на максимальну висоту 200 м. Яка

кількість механічної енергії була втрачена?​

Ответы на вопрос

Отвечает Alieva Ela.

Ответ:

E(кинетическая) = mv2/2 = 2*(64)2/2=4096(Дж)

E(потенциальная)  = mgh = 2*10*200=4000(Дж)

E = Ek+Ep=4096+4000=8096(Дж)

Объяснение: