П'ять однакових резисторів по 10 Ом з'єднані послідовно. Визначте загальний опір з'єднання: А) 10

Ом; Б) 2 Ом; В) 50 Ом; Г) 5 Ом.

Ответы на вопрос

Отвечает Кравченко Дима.

Ответ:

В) 50 Ом

Объяснение:

n=5

R=10 Ом

Rob = R*n=10*5=50 Ом